Diskuze

Přidat nový příspěvek

Položek: 546 « První | < Předchozí | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | Další > | Poslední »
Káča před 15 lety (07.02.11 14:39)

stravenky super;-) jen otázečka jaké všechny stravenky berete…jen ty od společnosti sodexo nebo i jine (kóž já mám právě ty jiné:-D)

Matěj před 15 lety (07.02.11 11:45)

Ahoj, prosím vás, nenašel někdo ve čtvrtek/pátek 4.2. na bouldrovce ČERNÝ MG PYTEL se žlutým popiskem LA SPORTIVA??

Mnohokrát děkuji za info. Ať to leze! Matty

Peliska před 15 lety (06.02.11 14:40)

Stravenky – paráda :-)

FBB před 15 lety (06.02.11 9:15)

No dyť… fotky už jsou v galerii. kdo ještě něco zachytil na filmový pás nebo na nějaké jiné digitální médium, tak ať se ozve na info@flashbb.cz

FBB před 15 lety (06.02.11 9:14)

No dyť… fotky už jsou v galerii. kdo ještě něco zachytil na filmový pás nebo na nějaké jiné digitální médium, tak ať se ozve na info@flashbb.cz

PEPR před 15 lety (06.02.11 3:01)

už tomááá. ještě znásilněte Páju a toho s tím rybím okem

FBB před 15 lety (03.02.11 22:58)

Jo jo, fotky zadne :-( vsichni se fotografove jsou trosky. Neco malo na www.lezba.net

Peta před 15 lety (03.02.11 22:53)

Uz je to skoro tyden a fotky zadne? :-)

FBB před 15 lety (30.01.11 13:11)

Dík všem, že přišli na párty a hlavně za ty úžasné kostými.Prosíme fotografy aby se s námi podělili o fotky, protože to se musí vidět :-).

FBB před 15 lety (28.01.11 8:42)

OK několik detailů ohledně seobotní BEEP akce: Kvalifikace je na FLASH, což znamená, že v období od 10:00 do 14:00 bude stěna volně dostupná ke zdolávání zde vytyčených problémů. Každý zkouší jak chce co chce a až boulder vyleze tak si napíše počet pokusů (teda pokud se mu bude chtít :-) ).S prezentací si starosti nedělej, klidně přijď na poslední hoďku, všechno práskni a si ve finále :-).

Položek: 546 « První | < Předchozí | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | Další > | Poslední »

Přidat nový příspěvek

otevírací doba

PO 6:00–21:00
ÚT 6:00–21:00
ST 6:00–21:00
ČT 6:00–21:00
PÁ 6:00–21:00
SO 8:00–20:00
NE 8:00–20:00
 
(O svátcích stejně jako SO/NE)
 
Prosím naplánujte si odchod o 15 min dříve. Poté dojde k uzamknutí objektu.

vstupné

150Kč dospělý
100Kč dětský (6–15let)
1200Kč měsíční permice

Platba pomocí QR kódu nebo v hotovosti

jak k nám

Obchodní centrum Lerk – první patro nad OKEY Rokytova 1 Brno – Židenice

diskuze

  • 20.06.26 15:14 https://beautyhealthclub.ru/
  • 19.06.26 12:53 https://spainslov.ru/site/word/word/%D0%97%D0%90%D0%A8%D0%98%D0%91%D0%90%D0%A2%D0%AC
  • 18.06.26 8:58 https://l-parfum.ru/catalog/testeri_duhov/Christian_Dior/1934/
  • 17.06.26 22:33 https://zaiushka.ru/
  • 15.06.26 22:25 https://mamamia-shop.ru/
  • 12.06.26 11:28 1xbet app
  • 12.06.26 8:04 1xbet app
  • 11.06.26 12:19 ck444
  • 11.06.26 12:12 winbeatz
  • 11.06.26 1:16 ck444
celá diskuze ...
facebook