Diskuze

Přidat nový příspěvek

Položek: 546 « První | < Předchozí | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | Další > | Poslední »
Tom před 15 lety (22.12.11 16:34)

Ahoj, jak planujete otviracku behem svatku a na silvestra?

FBB před 15 lety (09.12.11 19:00)

Bouldrů označujeme víc a víc a taky je častěji měníme. Barvy obtížnosti nerozdělují, potřeba je vyzkoušet všechno, buď to půjde, nebo ne :-).

FBB před 15 lety (09.12.11 18:57)

Bohužel, zelený přívěšek se nenašel. Jinak všechny ztráty a nálezy najdete na baru.

FBB před 15 lety (09.12.11 18:55)

Změnu ceny vstupného neplánujem. Ale od ledna nabízíme novou permanentku: měsíční na 10 vstupů za 600Kč. Takže si pak zalezete za 60,–kaček a to klidně dvě a půl hodiny:-). Na Flashy dárky nejen o Vánocích ;-)

xy před 15 lety (09.12.11 14:26)

to mas tak. kdyby tam dali vlezny 40 na hodinu, tak tam vychytralci pudou jakoze na hodinu za 40, ale budou tam hodinu a pul, dve, tri … to by tam pak musel byt nekdo, kdo by ty lidi hlidal, po vyprseni casu je vyhazoval nebo chtel doplatek a to by byla fakt buzerace. takze bych to nechal u tech 80k. treba na vutku za to das 65 a kdyz je tam matahari tak te po 1,5 hodine vypere jen to hvizdne, nebo po tobe chtej doplatek. a to je fakt vopruz. lezbe zdar.

Richard před 15 lety (09.12.11 9:53)

Zdravím, chci se zeptat, zda neplánujete změnu cenového tarifu? Veřejně se k tomu přiznám, jsem slabčák a 2,5 hodiny lézt nevydržim, takže platit 80,– kč za hodinu lezení se mi zdá trochu moc.

Vera Mikova před 15 lety (07.12.11 19:41)

dobry den.nenasel se prosim zeleny privesek ve tvaru slzy?

OndraK před 15 lety (07.12.11 9:01)

Ahoj,chtěl bych se zeptat, jestli barvy u označených boldrů znamenají obtížnost? A proč některé mají čísla a některé ne? Děkuji. Ondra

slaboch před 15 lety (06.12.11 21:23)

Víc lehkých bouldrů pleeeas.

linda před 15 lety (29.11.11 17:07)

Prosim,nenasli ste ich nahodou ani v stratach a nalezoch?

Položek: 546 « První | < Předchozí | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | Další > | Poslední »

Přidat nový příspěvek

otevírací doba

PO 6:00–21:00
ÚT 6:00–21:00
ST 6:00–21:00
ČT 6:00–21:00
PÁ 6:00–21:00
SO 8:00–20:00
NE 8:00–20:00
 
(O svátcích stejně jako SO/NE)
 
Prosím naplánujte si odchod o 15 min dříve. Poté dojde k uzamknutí objektu.

vstupné

150Kč dospělý
100Kč dětský (6–15let)
1200Kč měsíční permice

Platba pomocí QR kódu nebo v hotovosti

jak k nám

Obchodní centrum Lerk – první patro nad OKEY Rokytova 1 Brno – Židenice

diskuze

  • 20.06.26 15:14 https://beautyhealthclub.ru/
  • 19.06.26 12:53 https://spainslov.ru/site/word/word/%D0%97%D0%90%D0%A8%D0%98%D0%91%D0%90%D0%A2%D0%AC
  • 18.06.26 8:58 https://l-parfum.ru/catalog/testeri_duhov/Christian_Dior/1934/
  • 17.06.26 22:33 https://zaiushka.ru/
  • 15.06.26 22:25 https://mamamia-shop.ru/
  • 12.06.26 11:28 1xbet app
  • 12.06.26 8:04 1xbet app
  • 11.06.26 12:19 ck444
  • 11.06.26 12:12 winbeatz
  • 11.06.26 1:16 ck444
celá diskuze ...
facebook