Program Podzim 2015

středa 26. srpna 2015aktualita

Léto se blíží k závěru a s ním začíná další, již šestá sezóna na Flashi. Uplynulých parných dnů, kdy teploty dosahovaly nelidských hodnot, využil náš tým k nabrání sil a zapracoval na podzimním programu. Můžeme vám tak naservírovat naše menu, které se bude skládat z osvědčených receptů i několika novinek.
Po loňském pozitivním ohlase si tak budete moci opět zatačit na chytech v rámci série Flash Dance 2015. Tři podzimní kola dají dostatek prostoru pro všechny bouldristy, od začátečníků až po experty. Vše pak vyvrcholí nekompromisním finále v prosinci.
Flešovská klasika Brněnské Žebř nabídne vychytané bouldříky zakončené předvánoční párty v polovině Prosince.
Pokračujeme také s lezením pro rodiče s dětmi. Tento formát rodičovského boulderingu se stal velmi populárním a maminky s dětma mají konečně klid na lezení. Podle aktuálního zájmu možná rozšíříme počet hodin.
Dále otevíráme kroužky lezení pro děti, kde se vaše ratolesti dosytosti vyřádí a u toho trochu zesílí a naučí se lézt.
No a do třetice se zaměříme na mládež a nabídneme studentům speciální slevu v podobě zvýhodněných permamentek.
Další klasický chod očekávejte u našeho plátna kde se loni vystřídal Adam Ondra, Mára Holeček a Honza Trávníček. Letos jsme si pozvali další mistry svého řemesla, kteří vám promítnou úchvatné obrázky ze svých dobrodružstvích. Dočkáte se tak krutých výšek na Norském severu v podání horského vůdce Tomáše Bambus Bardase (www.tomasbardas.cz), odvážných kousků Pavla Jonáka na Grand Jorasses (www.paveljonak.com) nebo přehlídku pískovcovích šíleností Ondry Beneše. K tomu k nám zavítají extremisti ve vzduchu i na sněhu a vy budete moci shlédnout videa a fotky free jumperů a extremních lyžařů. To vše buď na baru nebo v tělocvičně, podle počtu diváků.
Novinkou budou filmové čtvrtky, kde si budete moci v klidu vychutnat skvělé lezecké filmy jako Čarodějův učeň, Change, Pískaři, Pure,..... V říjnu začínáme lákavým titulem „Valley Uprising“ – geniálním filmem o historii lezení v Yosemitech. Vše v barvě, na plátně, na baru.
Další specialitkou bude soubor přednášek s praktickými ukázkami na téma „Zranění při lezení a jak se jim vyhnout“, které pro Vás připravujeme ve spolupráci se specialisty z centra pohybové medicíny http://www.pohybovamedicinabrno.cz/
K tomu všemu pokračujeme se stavbou označených bouldrů, které budou každý týden doplňovány. Dále plánujeme nákup nových chytů a rozšíření posilovacích pomůcek.
Navíc nezapomínejte na nabídku cvičení, které probíhá v horní tělocvičně a informace najdete na www.jogavevzduchu.cz
No a na konec to nejlepší, na recepci za barem se můžete těšit na naše usměvavá děvčata Ladu a Ivku, které vás nakrmí a napojí a to dle nejnovější nabídky, kterou holky připravují.
Čerstvé novinky a aktuální informace najdete na našem facebooku, nebo na stránkách www.flashbb.cz
Každopádně to bude zase našlapaný podzim a my se už moc těšíme. Tak věříme, že vy si to s náma užijete.
FBB Crew

otevírací doba

BOULDER BRNO
Samoobsluha
Po-Ne: 7:00–22:30

(Prosíme dodržujte hygienické podmínky)

vstupné

Bouldrovka Brno
100,– Kč
60,– Kč děti do 15 let
Půjčovna vybavení:
Lezečky: Zdarma
Pytel: Zdarma
BEREME MULTISPORT KARTY

jak k nám

diskuze

  • 03.03.22 5:35 wert von bitcoins
  • 01.01.22 11:17 cialis generic buy
  • 06.12.21 18:00 њени знакови
  • 12.10.21 0:13 recenze
  • 06.09.21 9:01 Loj
  • 13.08.21 12:12 Дом Гуччи смотреть онлайн
  • 24.07.21 9:32 maps.google.ca
  • 22.07.21 5:23 buy weed
  • 21.07.21 15:39 buy weed
  • 12.05.21 10:03 Loj
celá diskuze ...
facebook