Program Podzim 2015

středa 26. srpna 2015aktualita

Léto se blíží k závěru a s ním začíná další, již šestá sezóna na Flashi. Uplynulých parných dnů, kdy teploty dosahovaly nelidských hodnot, využil náš tým k nabrání sil a zapracoval na podzimním programu. Můžeme vám tak naservírovat naše menu, které se bude skládat z osvědčených receptů i několika novinek.
Po loňském pozitivním ohlase si tak budete moci opět zatačit na chytech v rámci série Flash Dance 2015. Tři podzimní kola dají dostatek prostoru pro všechny bouldristy, od začátečníků až po experty. Vše pak vyvrcholí nekompromisním finále v prosinci.
Flešovská klasika Brněnské Žebř nabídne vychytané bouldříky zakončené předvánoční párty v polovině Prosince.
Pokračujeme také s lezením pro rodiče s dětmi. Tento formát rodičovského boulderingu se stal velmi populárním a maminky s dětma mají konečně klid na lezení. Podle aktuálního zájmu možná rozšíříme počet hodin.
Dále otevíráme kroužky lezení pro děti, kde se vaše ratolesti dosytosti vyřádí a u toho trochu zesílí a naučí se lézt.
No a do třetice se zaměříme na mládež a nabídneme studentům speciální slevu v podobě zvýhodněných permamentek.
Další klasický chod očekávejte u našeho plátna kde se loni vystřídal Adam Ondra, Mára Holeček a Honza Trávníček. Letos jsme si pozvali další mistry svého řemesla, kteří vám promítnou úchvatné obrázky ze svých dobrodružstvích. Dočkáte se tak krutých výšek na Norském severu v podání horského vůdce Tomáše Bambus Bardase (www.tomasbardas.cz), odvážných kousků Pavla Jonáka na Grand Jorasses (www.paveljonak.com) nebo přehlídku pískovcovích šíleností Ondry Beneše. K tomu k nám zavítají extremisti ve vzduchu i na sněhu a vy budete moci shlédnout videa a fotky free jumperů a extremních lyžařů. To vše buď na baru nebo v tělocvičně, podle počtu diváků.
Novinkou budou filmové čtvrtky, kde si budete moci v klidu vychutnat skvělé lezecké filmy jako Čarodějův učeň, Change, Pískaři, Pure,..... V říjnu začínáme lákavým titulem „Valley Uprising“ – geniálním filmem o historii lezení v Yosemitech. Vše v barvě, na plátně, na baru.
Další specialitkou bude soubor přednášek s praktickými ukázkami na téma „Zranění při lezení a jak se jim vyhnout“, které pro Vás připravujeme ve spolupráci se specialisty z centra pohybové medicíny http://www.pohybovamedicinabrno.cz/
K tomu všemu pokračujeme se stavbou označených bouldrů, které budou každý týden doplňovány. Dále plánujeme nákup nových chytů a rozšíření posilovacích pomůcek.
Navíc nezapomínejte na nabídku cvičení, které probíhá v horní tělocvičně a informace najdete na www.jogavevzduchu.cz
No a na konec to nejlepší, na recepci za barem se můžete těšit na naše usměvavá děvčata Ladu a Ivku, které vás nakrmí a napojí a to dle nejnovější nabídky, kterou holky připravují.
Čerstvé novinky a aktuální informace najdete na našem facebooku, nebo na stránkách www.flashbb.cz
Každopádně to bude zase našlapaný podzim a my se už moc těšíme. Tak věříme, že vy si to s náma užijete.
FBB Crew

otevírací doba

ZAVŘENO

vstupné

jak k nám

diskuze

  • 01.10.22 16:07 Фильмы музыка сериалы онлайн
  • 23.09.22 19:26 medunitsa.ru
  • 19.09.22 9:20 medunitsa.ru
  • 18.09.22 18:57 Dwecofe
  • 16.09.22 18:56 stywogy
  • 14.09.22 13:58 Unfaids
  • 13.09.22 5:03 heikawl
  • 10.09.22 2:42 CoriDoose
  • 09.09.22 4:26 stromectol 3 mg side effects
  • 08.09.22 20:58 advattlom
celá diskuze ...
facebook