BRUTAL EXTREAM ELASTIC PARTY 2013 - VYSLEDKY

pondělí 1. dubna 2013článek

Všchno krásné jednou skončí a proto i letošní Brutal Extream Elastic Party odešla do věčných lovišť spolu s odchodem posledních hostů z vytopeného Flash baru do mrazivého nedělního rána. Vlastně pro trojici stavěčů to později v neděli ještě pokračovalo a všechno co předtím shodili, zase nahodili tak aby si první návštěvníci užili neznámého rozmístnění chytů a navíc mohli vyzkoušet elastic bouldry. Za to jim, hlavně Peťanovi a Elišce, patří dík.

 
 

Ale ještě pár dní před závodem, kdy bylo přihlášeno jen pár závodníků a vše nasvědčovalo tomu, že pozdní jarní sněhová nadílka a slunečný víkend, vytáhne všechny do hor na lyže, trápili své hlavy přemýšlením jakou obtížnost zvolit aby si zalezli všichni. V sobotní brzké odpoledne se naštěstí Flash zaplnil téměř čtyřicítkou lezuchtivých boců a borkyň připravených vydat ze sebe to nejlepší a navíc oblečených v těsně příléhavých elasťácích a do různě odvážných módních kreací. Suveréně nejlépe se ohákla mladá cvičitelka aerobiku Silva Rajfová, ale ani ostatní nezůstali pozadu.

Když se pak úderem čtrnácté hodiny nahrnul dav do prostor bouldrovky a Rolling Stone poprvé vyloudily rockový riff, vypadalo to, že čas se vrátil. Vysoustružená těla svalnatých borců navlečených do upnutých elasťáků stejně jak okouzlující dívky v přiléhavých kostýmech ladně tancovali mezi chyty naznačených bouldrů. A protože stavěči byli milosrdní, padal jeden top za druhým. K velkému překvapení pokračovalo prvotní nasazení ve stejném tempu až do konce kvalifikace. Kritické pro postup do finále se u borců ukázalo vylezení bouldrů číslo 18 až 20 nebo alespoň malý počet pokusů. Martin Herodes, kterému utekl postup o bod, by mohl povídat … Jediný kdo vybušil osumnáctku (boulder č. 18) byl za velkolepého povzbuzování celého osazenstva Osman. To holky mohly nechat nevylezenou osmičku a dvanáctku a i tak zaklepat na dveře finále. Skvělou formu ukázala mladičká Katty Zachrdlová, která se jediná přidala ke čtveřici borců a práskla devetenáctku.

No a pak se rozjelo finále. První chlapský boulder ukázal, že síla není všechno a nula topů dokonalo lezecké Waterloo. Zato kočky se s tím nemazlily a poslaly tam hned čtyři. Po prvním kole jsme eliminovali poslední z každé skupiny a přesunuli se na boulder č.2. Ten už svalnatým samcům sedl lépe a šest vyskákaných topinek ukázalo, kde je jejich síla. Zato krásky jsme poslali to koutku a ty předvedly, jak se má lézt. Čtyři se podívaly až do posledních chytu a tak jsme zase obě skupiny zmenšili a odkryli další boulder. Tady se opět projevila slabina některých bouldristů a jen Jiří Romanovský a Banán vymysleli jak na to. Zato holky opět v pohodě a tak nejlepší trojka spolu s pěti borci obsadili poslední boulder dne. Svoji vytrvalost tady prokázali téměř všichni a velké množsví topů uzavřelo úspěšný finálový večer.

Pak už se to jen vyhlásilo, probralo, zapilo a tak vůbec. Mezi bábovkama těsně zvítězila zamilovaná Katty Zachrdlová před nejlépe oblečenou Silvou Rajfovou. Bronz pak urvala Zuzka Leitnerová. Cenu pro největšího bouchače a permici si odnesl Jiří Romanovský, který o smeknutou patu překonal Mariana Šeligu. Třetí flek patří Vojtovi Ličkovi. Díky všem kteří přišli a tak zase za rok, nebo na jiných závodech na Flashi. A první kdo dodal fotky je autor krásných plakátů a diplomů Petr Štefek – a za to mu patří dík 

 
 

otevírací doba

ZAVŘENO

vstupné

jak k nám

diskuze

  • 01.10.22 20:43 Дом дракона 7 серия
  • 01.10.22 16:07 Фильмы музыка сериалы онлайн
  • 23.09.22 19:26 medunitsa.ru
  • 19.09.22 9:20 medunitsa.ru
  • 18.09.22 18:57 Dwecofe
  • 16.09.22 18:56 stywogy
  • 14.09.22 13:58 Unfaids
  • 13.09.22 5:03 heikawl
  • 10.09.22 2:42 CoriDoose
  • 09.09.22 4:26 stromectol 3 mg side effects
celá diskuze ...
facebook